• امروز پنجشنبه، ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
با توجه به برهه ي كنوني زمان كه در شرايط خاص و به شدت دشواري از لحاظ فرهنگي به سر مي بريم و از آنجا كه در انتظار ظهوريم يكي از مهمترين وظايف ما هم اكنون فعاليت در عرصه فرهنگ است. لذا این مجموعه در سال 1384 با توجه حضرت ولي عصر(عج) و همكاري و مساعدت گروهي از عزيزان مشتاق جهت پيشرفت قشر جوان و نوجوان كار خويش را به صورت برنامه هاي فرهنگي در قالب جلسات هفتگي با نام هيئت آغاز نمود.
اين گروه در ابتدا با هدف تربيت اين قشر حساس جامعه در قالب يك فعاليت فرهنگي عهده دار مسئوليت سنگين جهت دهي به این گروه سنی گشت و با توجه به حسن عنايت مسئولين محترم و در سايه توجهات خاصه حضرت ولي عصر(عج) به عنوان يك مجموعه نمونه شناخته شده است. ابتدا عمده فعاليت اين مجموعه در جلسات منظم هفتگي انجام مي گشت تا با مشاوره با افراد حاذق در اين موضوع مصمم به اين امر شد تا فعاليت خـويش را توسعه بخشد و بـخش بـيشتري از فعـاليت هاي جوانان و نوجوانان زير مجموعه را جهت دهي نماييد.
در ادامه با عنایات خداوند توانست عملکرد مطلوبی را همچون برگزاری دوره های آموزشی( درسی ، فرهنگی ، نظامی ، اعتقادی ، تفریحی و...) ، تولید نشریات مختلف ، فعالیت در فضای مجازی با تولید وبسایت و وبلاگ های گوناگون و ارسال ایمیل های انبوه ، برگزاری دروه های کتب شهید مطهری و حلقه های معرفتی با حضور استید مجرب ، برگزاری دوره های فنی-مهارتی مانند فتوشاپ و ... ، برگزاری اردوهای داخل استان و خارج استان ، تهیه و تولید نماهنگ و کلیپ ، برگزاری نمایشگاه های متنوع در طول سال و ده ها برنامه فرهنگی-پژوهشی دیگر ، عرصه فعالیت را با همکاری ارگان های گوناگون بر دوستان بگشاید
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به قرارگاه منتظران شهادت می باشد.
Designed By MSH313